Na jazyky s úsměvem

Chcete se zlepšit v porozumění a mluvení? Pak jste tu správně.

Přidejte se do 1. českého online klubu pro angličtináře a rozmluvte se z domova!

Chci vědět víc

.

Vítám vás!

Jmenuji se Petra Šolcová a jsem lektorka, jazyková mentorka a tlumočnice angličtiny, němčiny a češtiny a autorka vzdělávacího webu Englishka.


Jak vám můžu pomoci jako lektorka?

Většina lidí se učí jazyky mnoho let, ale běžné hovorové řeči přesto nerozumí a na veřejnosti se bojí promluvit.

Pomáhám jim zlepšit se v porozumění a mluvení, aby si mohli plnit své životní sny:


● mohli bez obav cestovat

nebáli se komunikovat

● a mohli po zbytek životav podnikání, zaměstnání i ve volném časeužívat všech výhod, které aktivní znalost cizího jazyka přináší.


Co dělám jako jazyková mentorka?

Pomáhám ženám, maminkám, podnikatelkám, manažerům nebo učitelům cizích jazyků objevit takový způsob učení, který odpovídá jejich životnímu stylu a přináší jim radost.

Provázím je celým procesem tak, aby se necítili ztracení, neplýtvali čas zbytečnostmi, osvojili si správné a účinné učební návyky a docílili zlepšení, které na sobě pocítí.

Chcete to taky zažít? Pusťte se se mnou do Jazykové výzvy.


Čím se zabývám jako tlumočnice?

Tlumočím při obchodních příležitostech všeho druhu a přispívám k tomu, aby všechna vaše jednání, školení, audity, prezentace, oficiální návštěvy i konference v angličtině proběhly hladce a úspěšně.
 

Jakého pokroku můžete dosáhnout za 10 týdnů?

"Předtím jsem moc nerozuměla - jen sem tam nějaká slova a celkově jsem si význam hodně domýšlela (ne vždy dobře). Teď spíš nerozumím sem tam nějaké slovo a celkově vím, o co jde.

I čtení je teď snadnější a překvapilo mě, že bez nějakého většího trénování mluvení o samotě jsem byla schopná komunikovat s francouzskou lektorkou...

Teď jsem ale
šťastná
hlavně kvůli tomu, jak moc se mi zlepšilo porozumění. To je prostě paráda! Bravo, Péťo!!!"


Kristýna Sataryová
ilustrátorka, https://kreslirka.cz/
(absolventka 10 týdenního kurzu Jazyková výzva 2019 – francouzština)

"Nové metody, spousty doporučení jak se zlepšit, velká motivace a zábava. V online kurzu se učíme dle metod, které nejsou běžné ve školách. Kurz je založen na velké motivaci chtít se učit, něco udělat pro sebe, jak se zlepšit - hodně se poslouchá, mluví.

Jsem ráda, že jsem do toho šla. Víc rozumím mluvenému slovu a zlepšila jsem se v mluvení a slovní zásobě.

To nejdůležitější, co jsem si z kurzu odnesla: 1. Co nejvíc se jazykem obklopit, 2. Poslech, mluvení, poslech, mluvení, čtení, 3. Nebát se, být sebevědomý - i s málem znalostí se dají zvládnout velké věci."


Lucie Teplá
gastro a catering, http://www.gastrolucie.cz/
(absolventka 10 týdenního kurzu Jazyková výzva 2019 – angličtina)

 

Chcete se taky zlepšit v porozumění a mluvení?

Tady je několik možností jak začít...

1. Stáhněte si zdarma e-book Jak na poslech a začněte poslouchat váš cizí jazyk denně!

E-book najdete ke stažení na blogu Englishky zde.

2. Odebírejte anglickou slovní zásobu zdarma e-mailem.

Tu, kterou skutečně potřebujete, abyste se zlepšili v porozumění a mluvení.

Odebírejte klíčovou slovní zásobu v mluvené angličtině


3. Přihlaste se na Real English Workshop a nastartujte svou angličtinu!

Workshop je zdarma a probíhá online. Pořádám ho pouze 1–2x za rok. Přihlaste se zde.

To nejlepší, co vám ale mohu doporučit, je:

Pusťte se se mnou...

a zamilujte si cizí jazyky.

Tip pro VIP klienty... Přestaňte tápat v cizím jazyce a domluvte si se mnou jednorázovou konzultaci přes Skype nebo dlouhodobý coaching.

Jsem vám k dispozici tady.

 

Co o mých kurzech říkají studenti?


"Kurz angličtiny byl perfektní, skvěle připravené studijní materiály, hodně komunikace a spoustu nových informací bez přílišného učení mučení a samozřejmě výborná lektorka vždy nabitá pozitivní energií. :) Za svůj život jsem se setkala s různými lektory či učiteli a Petra je jedna z nich, o kterých můžu říct s klidným srdcem, že je výborná. A svou práci odvádí na jedničku a ještě k tomu s úsměvem. :)"

Lucie Horáčková
recepční
(angličtina)

"Výborně vedené a dobře připravené hodiny s úžasnou technologickou podporou. Šlo o výuku na dálku – přínos je naprosto srovnatelný s osobním setkáním. Oceňuji také množství dodatečných materiálů, které slouží k další přípravě. Vyučující je velmi sympatická."

Markéta Dvořáčková
vysokoškolský pedagog
(angličtina)

"Hodiny s Petrou sú skvelé, komunikácia nám nikdy neviazne. Petra dokáže veľmi dobre a s trpezlivosťou vysvetliť čokoľvek je potrebné. Či už gramatiku, výslovnosť alebo slovnú zásobu, to všetko si vďaka Petre stále zlepšujem. S Petrou som maximálne spokojná. V hodinách chcem aj naďalej pokračovať."

Martina Bančejová
letuška rakouských aerolinií
(angličtina a němčina)

"Lessons with Petra are always instructive and fun. Petra is a professional and friendly teacher. Petra is also very patient, heroically patient - I would say - considering the kind of student I am. In fact she is probably one of the few teachers able to understand my dreadful English made of words in half or bad pronounced, facial mimicry and gestures of hands. ;-)"

"Lekce s Petrou jsou vždy poučné a zábavné. Petra je profesionální a přátelská učitelka. Petra je také velmi trpělivá, heroicky trpělivá - řekl bych - s ohledem na typ studenta, kterým jsem. Ve skutečnosti je pravděpodobně jednou z mála lektorek schopných porozumět mé strašlivé angličtině, která se skládá z napůl nebo špatně vyslovených slov, z mimiky a gest. ;-)"

Riccardo Geminiani
italský spisovatel literatury pro děti
(angličtina)

"Petra is a wonderful teacher and beyond patient. She is such a great conversationalist. It never feels awkward and she is able to correct me without stopping the flow of conversation. Her insights are very helpful."

"Petra je vynikající učitelka a její trpělivost nezná mezí. Je výborná partnerka pro konverzaci. Náš rozhovor nikdy nevázne a Petra je schopná mě opravit, aniž by tím narušila plynulost naší konverzace. Její připomínky jsou velmi užitečné."

Nicole Anthony
americká lékařka
(čeština pro cizince)

"Petra is always well prepared and able to customize each lesson. She is enthusiastic and she is working with the student as a team and not as just a teacher. I really recommend Petra for the beginner like me and also for more advanced students."

"Petra je vždy dobře připravená a schopná přizpůsobit každou lekci podle potřeby. Je nadšená a pracuje se studentem jako s týmem, ne jako učitelka, ale jako parťák. Petru velmi doporučuji začátečníkům, jako jsem já, ale i pokročilejším studentům."

Diego Nicoletti
manažer mezinárodního obchodu, Nestlé, Švýcarsko
(němčina)

"I really enjoyed the lesson as always. Studying with Petra is fun! I just have to accustom myself to Czech pronunciation!"

"Hodina mě moc bavila jako vždy. Učit se s Petrou je zábava! Jen si musím zvyknout na českou výslovnost!"

Makiko Kawashima
vysokoškolská učitelka japonštiny, The Japan Foundation, Japonsko
(čeština pro cizince)